Temat LPG w naszym kraju obrósł taką ilością mitów, że można by o tym napisać kilka opasłych tomów. Nie wypada zakładać LPG do dużego silnika Jednym z najczęściej powtarzanych zdań jest „to profanacja zalozyć gaz do…” i tu następuje nazwa silnika, najczęściej duża jednostka w drogim aucie.

 

W zasadzie mit ten nie ma żadnych racjonalnych podstaw. Nie wypada zakładać LPG do dużego silnika Pomijamy oczywiście przypadki, gdzie założenie instalacji LPG uniemożliwia specyficzna konstrukcja silnika, bowiem i tak się zdarza. Tak naprawdę cóż jest złego w tym, że ktoś ma ochotę jeździć, dajmy na to, autem z silnikiem V8, a jednocześnie nie wydawać dużo na paliwo? Co ma zrobić osoba, która dużo jeździ, a auto spala około 15 litrów benzyny na 100 km?

W Holandii, w której autogaz pojawił się znacznie wcześniej niż u nas, nikogo nie dziwi, że pod dystrybutor z LPG podjeżdżają naprawdę luksusowe i drogie samochody. Nie wypada zakładać LPG do dużego silnika Co więcej, nikt nie robi z tego powodu zbędnych ceregieli – po prostu ten człowiek umie i chce oszczędzać. Być może właśnie dlatego stać go na takie auto?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...