Każdy sprzedawca, nie tylko aut używanych, doskonale wie, że dobra reklama jest dźwignią handlu. Nie daj się nabrać na ładne zdjęcia Sprzedający używane samochody wiedzą o tym i często w ogłoszeniach publikują zdjęcia na których auto wygląda jak nowe.
Nie dajmy się zwieść iluzji! W dzisiejszych czasach dzięki umiejętnej obróbce zdjęć można z fotografią zrobić niemal wszystko. Często zdarza się, że zdjęcia nie oddają całej prawdy o samochodzie. Wypłowiały lakier bywa retuszowany tak, by wyglądał świeżo, a ewentualne wgniecenia są zamalowane wirtualnym „pędzlem”. Nie daj się nabrać na ładne zdjęcia Co gorsza, wielokrotnie bywa tak, że sprzedający posuwają się nawet do zamaskowywania śladów rdzy na zdjęciach!

 

Podsumowując, przy zakupie używanego auta nie dajmy się zwieść pięknym zdjęciom. Pamiętajmy, że auto ma już kilka lat, zatem jest rzeczą absolutnie normalną, że nosi ślady eksploatacji. Nie daj się nabrać na ładne zdjęcia Oczywiście nie ma nic złego w zrobieniu przez sprzedającego ładnych zdjęć, lecz nie zapominajmy że na miejscu może nas spotkać przykra niespodzianka.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania wózki transportowe, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...