Dobre szampony do mycia karoserii kosztują i często są ciężko dostępne. Mycie auta detergentem nie szkodzi Często zatem sięgamy po to, co akurat mamy pod ręką, nawet płyn do mycia naczyń.

 

Problem jednak w tym, że popularne detergenty faktycznie usuną tłuszcz z karoserii, jednak wraz z nim wosk ochraniający karoserię! Mycie auta detergentem nie szkodzi Wiele jest osób, które stosuje do umycia auta różnego rodzaju mleczka do podłóg czy mebli. Tu kłania się używanie produktów zgodnie z ich przeznaczeniem. Nie zapominajmy, że preparat do mycia podłóg został tak zaprojektowany, by wyczyścił z brudu podłogę. Jednak różnica między karoserią auta a podłogą jest taka, że na tej drugiej pozostają trwałe tłuste ślady, podczas gdy na karoserii najczęściej osiada po prostu kurz. Wniknięcie w strukturę tłuszczu faktycznie wymaga szeregu reakcji chemicznych, które wywołują zawarte w detergencie środki. Mycie auta detergentem nie szkodzi Może jednak się okazać, że owe chemikalia będą zbyt silne dla karoserii naszego samochodu, powodując nie tylko schodzenie lakieru, ale też korozję.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...