Propozycja dla ekscentryków z grubym portfelem. Mini Clubman Ofert sprzedaży Clubmana jest niewiele, bo auto nie sprzedaje się zbyt dobrze jako nowe. Nic w tym dziwnego, ponieważ jak na polskie warunki, ten samochód jest zbyt drogi w stosunku do przestrzeni jaką oferuje. Ostatecznie, którego Polaka stać na to, by zapłacić prawie 100 tysięcy złotych za małe auto?
Trzeba jednak przyznać, że pod względem walorów eksploatacyjnych brytyjskie autko ma całkiem sporo do zaoferowania. Mini Clubman Ciekawie rozplanowana tylna klapa, która otwiera się w sposób przywodzący na myśl nieco auto dostawcze oraz spory bagażnik sprawiają, że ten wariant Mini świetnie sprawdzi się jako auto typowo rodzinne.
Jeśli chodzi o technikę pod maską to o jej trwałość nie należy mieć żadnych obaw, bowiem Mini zostało opracowane wspólnie z niemieckim koncernem BMW. To na jedno dobra, na drugie kiepska wiadomość. Mówimy o tym jako “kiepska”, gdyż jak powszechnie wiadomo, części zamienne do jednostek BMW nie należą do najtańszych. Mini Clubman Ale trzeba uczciwie przyznać, że skoro inwestujemy w auto rodzinne klasy premium, to nie można spodziewać się kosztów utrzymania na poziomie Fiata 126p ponieważ byłoby to wręcz nietaktem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. Przeprowadzki mieszkań . Porównania Auto Luboń , rankingi www.rentwawa.pl/, ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...