Jeśli kupujesz to auto ze względu na niezawodność Mazdy, to możesz srogo się zdziwić. niestety, “szóstka” ma niewiele wspólnego z dawnymi modelami japońskiego producenta.
Mazda 6 To trochę kiepska wiadomość, bo ta generacja Mazdy średniej klasy wygląda naprawdę dobrze. W chwili gdy pojawiła się ona na rynku, wywołała prawdziwe poruszenie – nigdy wcześniej żadna Mazda nie wyglądała tak dobrze. Auto wyglądało jak włoski lub francuski samochód, a przestronne i ciekawie zaprojektowane wnętrze zachęcały do dalekich podróży tym autem. Niestety, “szóstka”, szczególnie w wersji z silnikiem wysokoprężnym wzorcem trwałości nie była. Mazda 6 Zapychał się smok olejowy, co powodowało zniszczenie silnika, a na dodatek często padały wtryskiwacze. Jeśli dodamy do tego wszechobecną rdzę, która atakuje nie tylko blacharkę, lecz także elementy podwozia samochodu, to ogólny obraz Mazdy 6 jest dosyć kiepski. To tłumaczy, dlaczego szóstkę można tak tanio kupić.
Jeśli już musicie kupić Mazdę 6, to kupcie model po liftingu, najlepiej z benzyną 1.8. Uwaga – niezbyt dobrze znosi ten silnik LPG, ale poza tym raczej nie powoduje większych problemów eksploatacyjnych. Mazda 6 Nieco lepszą propozycją może być kolejna generacja, którą wyleczono z tych problemów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...