Na swój sposób porównujemy auta z dwóch różnych światów. Mazda 323F kontra Alfa Romeo 147 Nic dziwnego zatem, że we wnętrzu Alfy, w porównaniu z Mazdą, jest po prostu ciasno. Dodatkowo, bagażnik włoskiego auta jest raczej symboliczny, a w Mazdzie można przesuwać nawet tylną kanapę, by go powiększyć. W tej konkurencji zdecydowanie stawiamy na auto japońskie.

Od jakiegoś czasu słabym punktem Mazd stała się korozja. Nie inaczej jest również w tym egzemplarzu noszącym oznaczenie BJ. Rdza pojawia się w szczególności na nadkolach i rantach drzwi. W przypadku Alfy, korozja atakuje głównie podwozie. Mazda 323F kontra Alfa Romeo 147 Plus dla „Włocha”

Alfa Romeo jako samochód sportowy powinna oferować silniki benzynowe. Ciężko jednak polecić motory z serii Twin Spark, które sprawiają właściwie nieustanne pasmo problemów. Z czystym sumieniem można za to rekomendować motory z rodziny JTD – oparty o system Boscha silnik jest łatwy w obsłudze, a jego napraw podejmie się każdy mechanik.

Mazda 323F kontra Alfa Romeo 147 W Maździe warte uwagi są zarówno benzyniaki, jak i diesel 2.0 DiTD. Do aut na PB nie mamy prawie zarzutów, natomiast w dieslu kosztowna może być regeneracja wtryskiwaczy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...