Mówi się, że włoska motoryzacja przeżywa w tej chwili zapaść. Lancia Lybra Cóż, coś w tym jest, bo systematycznie ogranicza się ilość aut “Made in Italy” w ofercie poszczególnych producentów.
Opisywany model zastąpił pod koniec ubiegłego wieku model Kappa. Utrzymany był w typowo konserwatywnym stylu, który miał jednak zwyczajnie włoskie smaczki. Któż bowiem inny wyposażyłby limuzynę w takie okrągłe lampy lub przetłoczenia, jak nie Włosi?
Co bardzo ważne jak na ten segment, Lancia była wykończona z ogromną dbałością o szczególy. Lancia Lybra Co więcej, auto jest wręcz świetnie wyposażone – pakiet multimedialny czy beżowa tapicerka z prawdziwej skóry już rzadko zdarzają się w autach tej klasy, nie wspominając już nawet o drewnie na konsoli środkowej.
Czy Lancie się psują? Tak szczerze, to zadbana Lancia nie powinna być znacznie bardziej awaryjna niż auta niemieckie. Problemem może być elektronika oraz bardzo delikatne zawieszenie, które jest typowym problemem aut z półwyspu Apenińskiego.
Jaki silnik wybrać? Na rynku dominują wspaniałe diesle i je można z czystym sumieniem polecić. Tyczy się to zarówno 1.9 jak i 2.4 JTD. Lancia Lybra Benzyniaki nie są problematyczne, ale wyraźnie brak im charakteru, no może poza wariantem 2.0 20v przejętym z Fiata Coupe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...