Możecie się spierać, że w Polsce ten samochód pokochał przecież rząd. Lancia Kappa Jednak odbiorcy indywidualni kupowali Kappy nad wyraz rzadko, żeby nie powiedzieć prawie wcale. Jest to na swój sposób dziwne, bowiem Lancia od lat kojarzy się z luksusowymi autami. Dodatkowo, Kappa ma stosunkowo udaną gamę silników, przez mocne i trwałe diesle JTD po rodzynek w gamie – 220 konny silnik 2.0 Turbo. Dlaczego więc Polacy nie kupowali Kappy? Prawdopodobnie zawiniła nasza miłość do wyrobów „Made in Germany”. Lancia Kappa W pokonaniu tego uczucia nie pomógł nawet wspomniany już fakt, że Kappa’mi jeździły rządowe elity. Polak, wydając tak spore pieniądze na auto, nie może sobie pozwolić na to, by wydane one były na auto w polskim mniemaniu „niesolidne” (czytaj, nie zrobione za Odrą).

Dziś Lancia Kappa to poszukiwana przez kolekcjonerów gratka. Szczególną ciekawostkę stanowi wersja Coupe, którą wyprodukowano w ograniczonej liczbie egzemplarzy (każdy jeden egzemplarz ma swój własny, unikalny kod cyfrowy). Egzemplarze tego modelu od jakiegoś czasu przestały tracić na wartości – ich ceny rosną nieustannie. Lancia Kappa Być może to będzie w końcu szansa dla ludzi by polubić Kappę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...