Autokomisy na stałe wpisały się w polski krajobraz. Kupujemy auto w komisie Czy rzeczywiście warto kupic tam samochód?

Tak zwany autohandel może faktycznie być dobrym miejscem zakupu auta – do wyboru mamy zazwyczaj kilkanaście aut, a obsługa komisu często może zaoferować preferencyjne raty na miejscu. Dodatkowo, kupując auto od profesjonalnego autokomisu mamy 30 dni rękojmi – w przypadku wystąpienia wad ukrytych, mamy dużą szansę na pokrycie kosztów naprawy. Taka sytuacja nie jest możliwa jeśli kupimy auto z prywatnych rąk. Kupujemy auto w komisie Tyle teoria.

Rzeczywistość często nie jest tak różowa. Auta w komisach wielokrotnie mają cofane przebiegi, a sam stan techniczny też pozostawia sporo do życzenia. Opornie pracująca skrzynia biegów, feeria ostrzegawczych lampek na panelu wskaźników, czy choćby zużyte do cna opony – oto polska, auto-komisowa rzeczywistość. Jakby tego było mało – samochody oferowane przez komisy często odbudowywane były po bardzo poważnych wypadkach. Jazda takim samochodem jest jak igranie z ogniem. Brak poduszek powietrznych, ABS-u, czy nawet dospawana część z innego auta – to wszystko nie wróży nam bezpieczeństwa. Kupujemy auto w komisie Nawet w przypadku drobnej stłuczki podróżujący takim autem mogą odnieść poważne obrażenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...