Takie przekonanie panowało u nas gdy tylko pojawiły się pierwsze Hyundai’e (lata 80). Koreańskie auta to jednorazówki Jednak w ciągu  kilku dekad, Polacy radykalnie zmienili swoje podejście do aut z Dalekiego Wschodu.

 

Dużo pracy w zakresie zmiany nastawienia naszych rodaków do aut koreańskich wykonała umieszczona na warszawskim Żeraniu fabryka Daewoo. Auta wykonywane przez ten zakład cieszyły się w Polsce ogromnym wzięciem – modele Daewoo, takie jak Matiz czy Lanos na trwałe wpisały się w polski krajobraz. Co więcej, bardzo popularne były wśród taksówkarzy. Wielu z nich do dziś jeździ Lanosami, pomimo że produkcja tego ostatniego zakończyła się w 2004. Koreańskie auta to jednorazówki To najlepiej świadczy o jakości tych aut. Są one również stosunkowo przyjazne w eksploatacji – konstrukcja jest prosta, a części bardzo tanie i dostępne w każdym sklepie motoryzacyjnym.

 

Dodatkowo, KIA, która dostarczyła auta polskiej policji oferuje aż 7 lat gwarancji na swoje pojazdy. Dziś auta tej marki to coraz częstszy wybór flot czy wypożyczalni samochodów. Koreańskie auta to jednorazówki Pamiętajcie, że w tych instytucjach samochody użytkowane są dosyć intensywnie – gdyby te auta były tak złe jak opinia Polaków o nich, floty nie kupowałyby „koreańczyków”.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...