To kwestia na pewno kontrowersyjna. Kobiety jeżdżą źle Czy panie naprawdę nie potrafią jeździć? W takim razie dlaczego siadają za kółkiem?

Po pierwsze, nie generalizujmy. Kobiety za kierownicą to widok dziś tak powszechny że nikogo już nie dziwi. Tak naprawdę umiejętności poprawnej jazdy nie są determinowane przez płeć – to jest tak zwana kwestia „osobniczo zmienna”. Kobiety jeżdżą źle Niemniej jednak przyznajemy, że być może mężczyźni mają jeżdżenie bardziej wgrane we krwi. Faktycznie, wiele kobiet ma początkowo pewne opory przed siadaniem za kierownicą. Być może wynika to z faktu, że kobiety nieco gorzej orientują się w otwartej przestrzeni jaką jest droga.

 

Wielu mężczyzn twierdzi, że kobiety powodują wypadki. Nie do końca tak jest – statystyki mówią zupełnie co innego. Choć gwoli sprawiedliwości musimy przyznać, że przedstawicielkom płci pięknej często zdarza się np. zarysować zderzak swojego samochodu na parkingu. Kobiety jeżdżą źle Całkiem możliwe że wynika to z faktu że kobiety w jednej chwili próbują skupić się na kilku rzeczach naraz, podczas gdy mężczyzna pozostaje skupiony na prowadzeniu auta.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania kosiarka do trawy, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...