Istnieje szereg wad, które powinny skreślić dany samochód. Kiedy lepiej nie kupić danego auta? W tym artykule opiszemy najważniejsze z nich.

Po pierwsze, wady prawne. Jeśli samochód jest przedmiotem zastawu bądź posiada jakąkolwiek wadę prawną, zdecydowanie lepiej zrezygnować z zakupu. Niestety, w naszym kraju urzędy działają bardzo opieszale, przez co na wyjaśnienie jakiejś sprawy możemy czekać miesiącami, a przy okazji nie mieć auta.

Kolejny przypadek, gdzie lepiej odpuścić sobie zakup to rdza. Oczywiście wykwity „rudej” mogą pojawiać się na karoserii używanego auta. Pewne modele są też nieco gorzej zabezpieczone od pozostałych (dotyczy np. Mercedesów E-klasa po roku 2000). Jeśli jednak widzimy rdzę na elementach nośnych, lepiej zrezygnujmy z zakupu. Kiedy lepiej nie kupić danego auta? Batalia z przeciwnikiem jakim jest rdza z góry skazana jest na porażkę!

 

Nie warto kupować aut, przy których na wstępie widać spore wydatki. Wszystko oczywiście zależy od zasobności naszego portfela, jednak przyjmijmy że remont rzędu 5 tys. złotych w aucie wartym 10 tysięcy PLN jest nieopłacalny. Po prostu nikt nie zwróci nam tych pieniędzy kiedy będziemy sprzedawać auto.

 

Pamiętajcie też, że lepiej nie kupować aut odbudowanych po poważnym wypadku. Kiedy lepiej nie kupić danego auta? Konstrukcja samochodu stanowi integralną część i jakiekolwiek ingerencje w jej całość grożą niebezpieczeństwem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania samochody, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...