Widzieliście kiedyś samochód, który z przodu wygląda jak Mercedes E-Klasa W210 (czyli popularny “okularnik), jednak coś tu nie pasuje…duży grill, dziwny kształt. Kia Opirus To właśnie Kia Opirus. Słyszeliście taką nazwę? No właśnie. Jeżdżące w Polsce egzemplarze można w zasadzie policzyć na palcach obu rąk. Jednak samochód, pomimo dość kontrowersyjnego wyglądu, oferuje wszystko, czego spodziewać się można od limuzyny. Skórzana tapicerka, bogate, wręcz luksusowe, wykończenie wnętrza – oto elementy, jakich spodziewać się można po aucie klasy Opirusa. Silnikowo, Kia Opirus również należała do klasy wyższej – pod maską pracował silnik V6 pochodzący z amerykańskiej palety producenta. Kia Opirus

Dlaczego więc ten model się nie przyjął? Cóż, pamiętajmy, że był pozycjonowany na równi z Mercedesem E-Klasą czy BMW 5. Takie auta kupują jednak najczęściej osoby w sile wieku – a co za tym idzie, konserwatywne i nie lubiące zbytnich innowacji Kia Opirus (a przynajmniej nie w kwestii designu swojego auta).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...