Dzięki pojawieniu się aut koreańskiego producenta w parku maszynowym polskiej Policji, w naszym kraju w końcu zaczęto poważać Kię. Kia Magentis Przez lata ta marka była nieznana.
Pomysł kupienia Kii albo innego auta koreańskiego w segmencie innym niż kompaktowy od lat napawał Polaków strachem. Popularne były Tico czy Nexie, ale Leganzy nikt nie kupował z jakiegoś powodu. Być może zawinił brak prestiżu albo brak zaufania do aut luksusowych wykonywanych na dalekim wschodzie?
Magentis to powiew świezości w gamie KIA. Kia Magentis Choć auto najłatwiej określić jako konserwatywne w kształcie, to trzeba przyznać, że w porównaniu z poprzednikiem który wyglądał jak Nissan lub Mistubishi, Kia Magentis w końcu ma swój indywidualny styl. Auto było dosyć popularne w Polsce jako samochód służbowy, dzięki czemu bez problemu kupimy Magentis bogato wyposażone. Nie jest problemem znalezienie Magentisa z automatem, czarną skórą czy drogim systemem audio. Warte polecenia są silniki Diesla, oznaczane jako CRDi, które oprócz doskonałej dynamiki zaskakują również swoją trwałością. Benzyny są przeciętne. Kia Magentis Uważajmy na egzemplarze sprowadzone z USA, często bez żadnej historii bezwypadkowej. A i uwaga – Magentisa ciężko jest sprzedać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...