W przekonaniu przeciętnego Kowalskiego, auta japońskich producentów w ogóle się nie psują. Japoński czyli niezawodny Jak to możliwe?!

 

W powszechnej świadomości w Polsce auta japońskie zaistniały w latach 80, kiedy to na rynku pojawiły się oszczędne Toyoty i Nissany. Faktycznie, w porównaniu z autami z bloku komunistycznego samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni to był skok jakościowy. Japoński czyli niezawodny Staranne wykonanie (a co za tym idzie, niezawodność), oszczędne a zarazem dynamiczne silniki – to wszystko, czego brakowało właścicielom Polonezów czy dużych Fiatów.

 

Jak jest dziś? Japońscy producenci nie zaliczają spektakularnych wpadek – auta np. Toyoty od lat okupują wysokie miejsca w rankingach niezawodności. Niemniej jednak pamiętajmy, że części do aut japońskich bywają kilkukrotnie droższe niż do ich europejskich odpowiedników. Japoński czyli niezawodny Powoduje to, że eksploatacja, nawet pomimo niezawodności, może wyjść pod względem kosztowym na podobnym poziomie jak jazda „zawodnym” francuskim autem.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. fajna stronka, chociaż średnio orientuje się w temacie, ładny wygląd
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...