Auta sprowadzane z USA kuszą na wiele sposobów. Jak sprawdzić auto z Ameryki? Bogate wyposażenie i duże silniki z pięknym brzmieniem to rzeczy, obok jakich nie przejdzie obojętnie żaden fan motoryzacji.

 

Samochody w wersji „na rynek amerykański” najczęściej sprowadzane są do Polski przez zawodowych handlarzy. Pamiętajmy, że takie osoby z handlu używanymi samochodami uczyniły źródło utrzymania. Niestety, koszt sprowadzenia samochodu ze Stanów jest ogromny, a same ceny podobne do tych w Polsce. Co robią handlarze? Jak sprawdzić auto z Ameryki? Często skupują auta po poważnych wypadkach lub powodzi.

 

Na szczęście istnieją proste sposoby sprawdzenia, czy auto jakie chcemy zakupic miało tego typu przygody. W Stanach Zjednoczonych istnieją centralne bazy udostępniane przez ubezpieczycieli, które zawierają historię wszystkich szkód, jakie miało auto (wraz z dokumentacją fotograficzną). Wystarczy podanie numeru nadwozia i za kilkanaście dolarów mamy dostęp do takiej bazy. Jak sprawdzić auto z Ameryki? Chyba warto poświęcić te kilkadziesiąt złotych, aby ustrzec się przed zakupem samochodu z poważnymi wadami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...