Rynek aut używanych pełen jest różnorakich pułapek. Jak nie kupić auta po wypadku? Jedną z nich jest zamaskowanie powypadkowej przeszłości samochodu.

 

Współczesne samochody projektowane są tak, by w razie wypadku strefy zgniotu przyjęły na siebie cały impet uderzenia, chroniąc tym samym pasażerów. Jak nie kupić auta po wypadku? Niestety, nic nie jest wieczne, a elementy konstrukcji auta, które już raz uczestniczyło w wypadku nie będą w stanie zapewnić właściwej ochrony bez gruntownej renowacji, czyniąc z auta bombę z opóźnionym zapłonem.

 

Jak uniknąć zakupu auta po wypadku? Najlepiej byłoby zabrać na oględziny zaufanego blacharza. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, pozostaje nam samodzielna ocena śladów ewentualnych napraw. Szukajmy wszelkich oznak odkręcania, spawania, czy prostowania na elementach nośnych karoserii lub spodzie auta. Podwozie nie powinno nosić żadnych oznak napraw! Różnica odcieni poszczególnych części również powinna dać do myślenia. Jak nie kupić auta po wypadku? Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, warto je zweryfikować, przez zabranie auta do warsztatu blacharskiego.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania http://www.hary-janson.pl/produkty/plugi-wirnikowe/, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...