Statystycznie, w Polsce żyje się coraz lepiej, jednak wciąż bardzo mało osób może sobie pozwolić na zakup auta z salonu. Jak kupić samochód i nie stracić Jesteśmy skazani na auta z drugiej ręki.

Jest kilka sposobów na dobry zakup używanego samochodu. Przede wszystkim, nie warto się spieszyc. Pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach podaż aut używanych przerasta popyt. Spokojnie obejrzyjmy kilka aut, a dopiero potem podejmijmy decyzję. Dodatkowo, nigdy nie kupujmy auta sami – zawsze lepiej wziąć ze sobą zaufaną osobę, która choć trochę zna się na samochodach. Oprócz tego, musimy się liczyć ze swoimi możliwościami finansowymi. Nigdy nie wydawajmy wszystkich oszczędności na samochód. Jak kupić samochód i nie stracić Lepiej mieć w portfelu dwa-trzy tysiące „zapasu” na ewentualne wydatki. A tych po zakupie może być bez liku – od rejestracji, przez wymianę oleju, rozrządu, po niespodziewane naprawy, które przecież mogą się przydarzyć w kilkuletnim aucie. Pamiętajmy też o ubezpieczeniu – obowiązkowe OC zazwyczaj kosztuje kilkaset złotych. Oprócz tego, dobrą praktyką jest sprawdzenie podstawowych cen części do danego modelu – Jak kupić samochód i nie stracić sklepy internetowe z częściami można znaleźć bardzo łatwo, więc lepiej oceńmy, czy dane auto jest w zasięgu naszych możliwości.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania http://ubezpieczeniaodadoz.pl/blog/ubezpieczenia-drogowe-ocp-przewoznika-kielce/, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...