Dopiero od pewnego czasu Polacy polubili koreańskie auta. Hyundai Matrix Być może jest to zasługa tego, że pojawiły się we flocie Policji, więc automatycznie wzbudzają respekt. Jednak jeszcze kilka lat temu na auta z Korei patrzono z pobłażaniem. Dobrym przykładem takiego samochodu jest Hyundai Matrix. Jeśli chodzi o walory użytkowe, ten samochód w niczym nie ustępował na przykład takiemu Renault Scenic. Jednak dziś Renówkę kupimy za 2-3 tysiące więcej niż podobnego Matrixa. I to pomimo tego, że Hyundai oferuje znacznie lepsze silniki Diesla niż Renault, a to, zdawałoby się, podstawa w aucie dla rodziny.

Dlaczego Polacy nie chcą kupować Matrixa? Hyundai Matrix Być może zawinił kontrowersyjny design. Prędkościomierz i obrotomierz umieszczone są w konsoli środkowej, zupełnie jak w Toyocie Yaris, których przecież po naszym kraju jeździ całe mnóstwo.

Niska popularność Matrixa to dobra wiadomość dla osób szukających vana w niskiej cenie. Właściciele zazwyczaj są bardzo skorzy do negocjacji cen – brak jest popytu na ten samochód. Hyundai Matrix Auto nie wyróżnia się zupełnie z tłumu, a zdecydowana większość części jest współdzielona z innymi modelami Hyundai i Kia.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania buty fox, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...