Niedrogie auto, które nieźle wygląda? Hyundai Coupe Coż, jeśli porzucimy stereotypy o kiepsko wykonanych samochodach z Korei i ich miernych walorach użytkowych, to coupe Hyundaia będzie świetnym wyborem.
Debiut w 1996 wywołał ogromną sensację w świecie motoryzacji. Nie od dziś wiadomo, że w latach 80 Hyundai produkował auta, które były wierną kopią Toyot. Słowem, totalnie nudne auta, bez żadnego polotu i finezji. Hyundai Coupe Zupełnym przeciwieństwem jest Coupe, oparte o model z klasy kompaktowej, czyli Accent.
Niestety, Coupe nie osiągnęło spektakularnego sukcesu na rynku. Całkiem możliwe, że stało się to przez brak zaufania klientów względem marki, bo w tamtym czasie Hyundai był znany w Europie głównie z produkcji sprzętu RTV i AGD. Dodatkowo, brakowało naprawdę mocnego silnika, bo gama jednostek napędowych kończyła się na dwulitrowym benzyniaku.
Duża wada samochodu to rdza, która chętnie pokazuje się w tylnej części auta. Ponadto, występują ogromne problemy z zawieszeniem – jest ono po prostu zbyt delikatne na polskie drogi. Hyundai Coupe Słowem, Hyundai Coupe nie ma prestiżu, często się psuje, ale jest tani, dlatego w ostatecznym rozrachunku może być całkiem niezłą propozycją dla fanów aut sportowych za kilka tysięcy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...