Nie od dziś wiadomo, że Japończycy potrafią robić auta, które wywołują naprawdę pozytywne emocje. Honda S2000 To przecież Honda zasłynęła z produkcji sportowych motorów i tworzenia jednostek, które kochają wręcz wysokie obroty.
Tak jest zresztą do dzisiaj – silniki VTEC są znane z tego, że zaczynają jechać dopiero przy wyższych obrotach. S2000 to taki typowy roadster. Napęd przekazywany jest na tylną oś, co pozwoli uzyskać naprawdę wprawnemu kierowcy możliwość całkiem niezłych prędkości i szansę na emocje za kierownicą. Honda S2000 Ale niestety, w rękach początkujących kierowców, S2000 może być zabójcza.
W aucie można się poczuć niczym w samolocie, ponieważ nie tylko kokpit przypomina te z samolotów (jest ciasny i doskonale oplata ciało), to na dodatek silnik uruchamia się nie kluczykiem ale przyciskiem.
Jak każda Honda, tak i S2000 jest bardzo niezawodne. Samochody nieraz przechodziły ciężkie próby, ale mimo to nie wykazują nadmiernej awaryjności. Honda S2000 Problematyczne może być, ze względu na polskie drogi, układ zawieszenia, jaki dosyć często wymaga ingerencji w zbieżność.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...