Japończyk składany w Wielkiej Brytanii. Honda Accord Na całe szczęście, miejsce montażu nie miało większego wpływu na jakość wykonania tego samochodu.
Weźmy pod lupę szóstą generację, produkowaną od 1998. Dla Accorda otworzyła się wtedy nowa era – auto zaczęło w końcu dobrze wyglądać i w końcu zerwano ze stereotypem nudnego samochodu japońskiego. Honda Accord Accord, choć konserwatywny w wyglądzie, może spodobać się każdemu i jego sylwetka praktycznie się nie zestarzała.
Dodatkowa zaleta to wysoka niezawodność. Praktycznie nie ma żadnych awarii oprócz usterek zawieszenia, które w pojedynku z drogami w naszym kraju po prostu szybko się poddaje. Problematyczna może być również rdza, która zresztą nęka wszystkie Hondy wyprodukowane w tamtym czasie i Accord nie jest tu żadnym wyjątkiem. Na szczęście, da się ją łatwo usunąć. A co do zawieszenia, to chyba nic dziwnego, patrząc na dziury jakie tu w naszym kraju cały czas, mimo remontów dróg, ciągle mamy, prawda? Nieco gorzej prezentują się diesle, które nie tylko spalają sporo i nie oferują żadnej dynamiki, ale także mogą mieć problemy z głowicą. Kupno Accorda z dieslem nie ma sensu ekonomicznego i to żadnego. Honda Accord Na szczęście, wersje na PB nie palą dużo.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...