Przed zakupem lepiej dokładnie sprawdzić auto. Gdzie na diagnostykę? Unikniemy dzięki temu późniejszych rozczarowań.

 

Jeśli jednak nie czujemy się na siłach samodzielnie ocenić stan auta, lepiej powierzyć to fachowcom. Zdania na temat tego, gdzie wykonać przedzakupową diagnostykę są podzielone. Jedni wskazują na zaufanego mechanika, drudzy radzą udać się do autoryzowanej stacji obsługi danej marki. Co jeśli jesteśmy w obcym mieście, gdzie nie znamy mechanika godnego polecenia? A co zrobić w przypadku gdy auto jest na wsi, a najbliższe ASO oddalone jest o 200 kilometrów? Cóż, w takim przypadku pozostaje nam wyłącznie najbliższa stacja kontroli pojazdów.
Pamiętajcie jednak o prostej zasadzie. Gdzie na diagnostykę? To Wy, jako kupujący samochód, powinniście wskazac stację obsługi w jakiej auto ma zostać przejrzane. Nigdy nie wolno godzic się na miejsce zaproponowane przez sprzedającego – istnieje bowiem ryzyko, że tam nie usłyszycie prawdy o aucie. Gdzie na diagnostykę? Z tego też względu raczej nie jedźmy sami oglądac auta na wieś lub do małej miejscowości – w takich miejscach wszyscy się znają i lepiej mieć kogoś zaufanego ze sobą, kto rzetelnie oceni stan auta, niż liczyc na miejscowych mechaników.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...