Przeciwnicy instalacji LPG w samochodzie często argumentują swoją decyzję o jeździe „czystą” benzyną strachem przed wybuchem gazu w aucie.

 

Gaz wybucha Pierwsze instalacje LPG pojawiły się w samochodach w Polsce w latach 90. Wiele osób spośród nas pamięta jeszcze zapach spalonych jajek unoszący się z rozregulowanych silników Polonezów czy dużych Fiatów. Jednak dzisiejsze instalacje gazowe to już zupełnie inna bajka. Zaawansowanie techniczne tych układów przypomina już niemal fabryczne układy zasilania paliwem. Gaz wybucha Natomiast strach przed wybuchem instalacji gazowej na przykład w wyniku zderzenia z innym pojazdem jest zupełnie nieuzasadniony. Organizacje motoryzacyjne przeprowadzały wielokrotnie testy na odporność układów zasilania gazem na pożar lub uderzenie. Jednak jeśli zbiornik i przewody zasilania paliwem są sprawne to ryzyko jakiegokowiek wybuchu jest porównywalne z ryzykiem wybuchu benzyny. Gaz wybucha A jakoś nikt nie ma oporów przed jazdą autem na benzynę, prawda?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...