Powszechnie rozpoznawalnym hasłem reklamowym Forda jest „Go further (ang. „idź do przodu”). Ford Focus Electric Trzeba przyznać, że jest to hasło wyjątkowo trafione. Kolejne modele Forda imponują zaawansowaniem technologicznym i rozwiązaniami, o których kilka lat temu nie można było nawet marzyć. Podobnie jest z najnowszym Fordem Focus Electric. Jak nazwa wskazuje, jest to auto w pełni elektryczne. Jego silnik to nic innego jak jedna wielka bateria, która doskonale zastępuje jednostkę o napędzie benzynowym czy dieslowskim, a więc tzw. tradycyjne napędy. Ford Focus Electric Focus Electric to swojego rodzaju auto przyszłości: nie tylko zawiera wiele rozwiązań technologicznych, które właśnie Ford wprowadził na rynek, jak choćby system MyKey pozwalający na kontrolę, w tym rodzicielską, nad mniej zaawansowanymi użytkownikami samochodów, ale także pokazuje, że auta z napędem elektrycznym wcale nie muszą kojarzyć się z krótką jazdą, częstym ładowaniem i niską mocą silnika. Przeciwnie: Ford Focus Electric to pojazd dorównujący rywalom posiadającym jednostki benzynowe w tym zakresie. Ford Focus Electric A zatem wkład Forda w rozwój silników elektrycznych jest tutaj ogromny.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...