Włosi bardzo chcieli zrobić Golfa. Fiat Stilo Po designerskich perełkach, jakimi na pewno były bliźniacze modele z duetu Bravo/Brava, włoski producent postanowił zrobić coś, co będzie podobać się nie tylko odbiorcom z Półwyspu Apenińskiego. Wyszło z tego Stilo, które samo w sobie jest całkiem niezłym autem, lecz jego klocowata sylwetka skutecznie odstraszała nabywców.
Fiat Stilo Do promocji Stilo używano różnych argumentów – m in bogate wyposażenie, a gdy to nie zachęciło kupujących, znacznie obniżono ceny. Jednak Stilo nadal zalegały na przysalonowych placach.

Przyczyna porażki tego auta? W zasadzie ciężko jest orzec na pewno, niemniej jednak pamiętajmy, że zatwardziali fani VW (a takim podoba się design Golfa), nigdy nie kupią Fiata. Z kolei fani Fiata, jakby nie patrzeć ikony włoskiego designu, kręcili nosami na widok Stilo… Fiat Stilo Powstało trochę błędne koło, z którego producent wyszedł w 2006 zaprzestając produkcji Stilo i wprowadzając Bravo, które, de facto, ma więcej włoskiego polotu w swoim designie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...