Choć ten samochód coraz rzadziej można zauważyć na naszych ulicach, cały czas stanowi bardzo ciekawą propozycję dla osób, które szukają możliwie taniego kombi dla przewiezienia rodziny. Fiat Palio Weekend Fiat Palio Weekend, swego czasu jeden z najpopularniejszych samochodów w kraju, dziś może być kupiony za sumę niewiele większą niż średnia krajowa.
Jakie zalety ma włoskie kombi? Tak naprawdę, auto nie było produkowane we Włoszech, lecz…w Polsce. Projekt Palio/Siena miał bowiem w założeniu stworzenie samochodu, który przyjmie się na nieco mniej zamożnych rynkach. Naszemu bohaterowi w uzyskaniu popularności pomógł przede wszystkim ogromny bagażnik – 500l pojemności jest doskonałym wynikiem w tej klasie.
A jak wypada Palio pod względem kosztów eksploatacji? Fiat Palio Weekend Części kosztują grosze, a prosta konstrukcja sprawi, że auto naprawi każdy mechanik. Niestety, Palio coraz częściej przegrywa ze swoim największym wrogiem – korozją. Atakuje ona podstępnie każde auto, co sprawia, że ewentualny remont może już być nieopłacalny. Jeśli chodzi o silniki, to nie ma zbyt dużego wyboru. W ofercie nie było diesla (przynajmniej w polskich salonach), a za to dostępne były dwa warianty benzynowe: 1.2 i 1.6. Fiat Palio Weekend Zdecydowanie polecamy ten drugi, bo w 1.2 jest po prostu za słaby.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...