Paradoksalnie, ten van ma szansę stać się w swoim czasie youngtimer’em. Fiat Multipla Cudaczny, by nie powiedzieć brzydki, wygląd to taka wartość, która w pewnym momencie staje się coraz droższa (zupełnie jak wino, które im starsze tym lepsze).

W zasadzie ciężko jest okreslić, dlaczego Multipla była niewypałem. W swoim czasie była jedynym na rynku vanem, jaki posiadał miejsca dla 6 osób, a na dobitkę bagażnik o wielkości, jakiej nie powstydziłoby się niejedno kombi. Fiat Multipla Całkiem skromna paleta silników zawierała jednak przebój Fiata, 1.9 JTD, diesla, który oszczędnie i dynamicznie pozwalał się przemieszczać z punktu A do punktu B. Zdawałoby się, że to gotowa recepta na sukces. Niemniej jednak klienci woleli francuskiego Renault Scenica, czy nawet Opla Zafirę, byleby tylko nie trzymać na podwórku pokracznej Multipli. Dziś jednak to auto przeżywa swoją drugą młodość – Fiaty Multipla są bardzo popularne jako…taksówki. Fiat Multipla Ciekawe, czy ktoś kiedykolwiek robił ankietę wśród taksówkarzy, w sprawie tego, czy Multipla nie odstrasza klientów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...