Włoski producent najwyraźniej nie ma szczęścia do vanów. Fiat Idea Nie wyszła mu Multipla, a Idea również jakoś kiepsko się sprzedawała. Prosta konstrukcja oparta na Punto II oraz niska cena powinny stać się kluczem do sukcesu tego Fiata. Jednak egzemplarzy Fiata Idea próżno szukać na polskich drogach. Pal licho, że auto nie było nigdy oferowane w Polsce – w dzisiejszych czasach, gdy większość aut stanowią samochody sprowadzone z Zachodu, Idea zdawałaby się łakomym kąskiem dla osób szukających miejskiego minivana. Klienci wolą jednak Forda Fusion czy też dość pokracznego Renault Modus.

Fiat Idea Jeśli chodzi o walory użytkowe, Idea ma sporo plusów. Jej konstrukcja oparta jest na płycie Fiata Punto, przez co części kosztują grosze, a napraw podejmie się każdy mechanik.

Być może znów, jak w przypadku Hyundaia Matrixa zawinił kontrowersyjny design. Umieszczenie zegarów w konsoli środkowej nie każdemu musiało przypaść do gustu. Fiat Idea To powiedzcie dlaczego, u licha, ludzie jak szaleni kupują Toyoty Yaris, gdzie jest identyczne rozwiązanie?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...