Mało popularne w Polsce auto okazuje się być zaskakująco praktyczne z punktu widzenia użytkującej je rodziny. Fiat Idea Z jakiegoś powodu w naszym kraju ten samochód nigdy nie był specjalnie popularny, a szkoda, bo w porównaniu z konkurencją oferuje on szereg zalet.
Bazujące na płycie podłogowej Fiata Punto nadwozie jest przestronne i komfortowe. Każdy pasażer ma do dyspozycji oddzielne siedzenie, które na dodatek możemy w dowolny wręcz sposób zaaranżować. Duży bagażnik i spora ilość schowków również zachęcają bo bliższego zapoznania się z tym modelem Fiata.
Czy warto kupić Fiata Idea? Fiat Idea Osoby, które obawiają się o dostępność części do tego mało popularnego auta powinny zapomnieć o tych problemach – techniczne pokrewieństwo z Punto sprawia, że części są tanie i łatwo dostępne. Pewnym problemem mogą być części blacharskie, ale w dobie Internetu bez problemu je gdzieś znajdziemy.  A jeśli chodzi o technikę pracującą pod maską włoskiego Fiata, to warte szczególnego polecenia są diesle JTD.  Nie od dziś wiadomo, że jednostka 1.9 JTD jest jedną z najbardziej wytrzymałych jednostek wysokoprężnych w dzisiejszych realiach. Fiat Idea Ogromna dostępność części oraz popularność tego silnika sprawiają, że naprawy nie będą problematyczne.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...