Fiat słynie głównie z aut miejskich, ale czasami inżynierowie włoskiej marki próbują podbijać świat klasy średniej, czego przykładem była Croma. Fiat Croma Z jakiegoś powodu to jednak nie wypaliło.
Auto dostępne było tylko w wariancie kombi, a nazwa nawiązywała do luksusowej limuzyny Fiata z lat 80. Być może z tego powodu kierownictwo koncernu z Turynu zdecydowało się nazwać auto Croma – miało to za zadanie wzbudzać pozytywne wspomnienia. Od chwili debiutu w 2003, auto sprzedawało się jednak w  śladowych ilościach i to pomimo bardzo przestronnego wnętrza. Fiat Croma Zupełnie jak w vanie, tak i tutaj wnętrze możemy zaaranżować na milion sposobów. Przykłady? Proszę bardzo! Chcecie stolik? To wystarczy złożyć fotel pasażera z przodu i gotowe!
Eksploatacyjnie – Croma to tak naprawdę Vectra C, co znacznie ułatwia naprawy. Do dyspozycji są doskonałe diesle 1.9 JTD (odpowiednio, 120 i 150  koni), a wybór niech zależy od tego, którą wersję znajdziemy w lepszym stanie. Obie są bowiem bardzo trwałe. Dla miłośników benzyn nie ma niczego do polecenia niestety. Może poza ascetycznym silnikiem 1.8, który jest nie tylko bardzo słaby, ale chyba jako jedyny wytrzyma w miarę duże przebiegi między naprawami. Fiat Croma A tak szczerze, to do Cromy znacznie lepiej pasuje diesel.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...