To słowo w języku włoskim oznacza po prostu łódkę. Fiat Barchetta Patrząc na sportowego Fiata można dojść do wniosku, iż rzeczywiście wygląda on jak łódka.
Choć Fiat Barchetta został wycofany z produkcji już kilka lat temu, dziś kupić go możemy na rynku wtórnym za niecałe 10 tysięcy złotych. To bardzo niewiele jak na tak nietuzinkowe auto. Jest to samochód, który śmiało można okreslić jako typowego roadstera. Ma on tylko dwa miejsca i miniaturowy bagażnik, w którym zmieści się co najwyżej składany dach. Fiat Barchetta W efekcie, Barchetta to typowy samochód do poruszania się po nadmorskich kurortach, ale temu ma przecież służyć!
Czy warto kupić takie auto? Ciężko wypowiadać się o jego awaryjności ponieważ wiele egzemplarzy jest już skrajnie wyeksploatowane. Nie ulega wątpliwości, że samochody tego typu nie były nigdy budowane z myślą o pokonaniu setek tysięcy kilometrów, dlatego nastoletnie już egzemplarze (bo tyle mają najmłodsze Barchetty), po prostu będą się psuły. Jak w każdym aucie z Włoch, tak i tutaj we znaki z pewnością da się kierowcy elektronika. Fiat Barchetta Dodatkowo szwankować może układ sterowania dachem – sam materiał po tylu latach może mieć dziury, przez co w konsekwencji może wymagać kosztownej regeneracji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania tanie wysyłki kurierskie, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...