W segmencie samochodów sportowych dominują marki europejskie. Europejska dominacja w autach sportowych Nie chodzi tu tylko o legendarnych producentów jak Ferrari czy Porsche, ale także o tych graczy, którzy stosunkowo niedawno weszli na rynek aut sportowych. Mowa tu o markach takich jak Mercedes, Audi, Volvo czy Peugeot. Nie można wszak zapominać o mniej znanych, ale produkujących również niezwykle piękne i szybkie sportowe pojazdy, jak Maserati, Lamborghini, Aston Martin czy Jaguar. Europejska dominacja w autach sportowych Wygląda jednak na to, że dominacja europejskich producentów w klasie sportowej powoli będzie się kończyła. Dlaczego? Oto do głosu dochodzą japońscy potentaci, w tym przede wszystkim wielkie trio, a więc Toyota, Nissan i Honda. Nie można zapominać również o amerykańskich graczach w rodzaju Chevroleta czy Lincolna. Jest to jednak pieśń przyszłości, choć nieodległej. Europejska dominacja w autach sportowych Póki co, liderem w segmencie sportowym jest Europa.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...