Alkohol jest, w sensie ogólnym, bardzo dobrym źródłem napędu dla samochodów i innych pojazdów. Etanol jako paliwo Czysty alkohol etylowy to produkt posiadający wszystkie właściwości pozwalające napędzać silniki spalinowe. Rzecz jasna na dzień dzisiejszych etanol nie daje tak dużej mocy silnika jak benzyna, jest to jednak kwestią „do poprawy”. Najważniejszym argumentem przemawiającym za etanolem jako paliwem alternatywnym jest fakt, że jest to produkt całkowicie odnawialny, jego zasoby się nie kończą, ponadto jego produkcja jest względnie tania. Trzeba też wziąć pod uwagę kwestię ekologii, tzn. wpływu na środowisko. Etanol jako paliwo Tutaj etanol sprawdza się bardzo dobrze, co zostało już udowodnione. Otóż jeden z czołowych producentów autobusów oraz samochodów ciężarowych w Europie, szwedzka marka Scania, używa do swoich produktów alkoholu etylowego już od dawna. Pojazdy te charakteryzują się bardzo niskim negatywnym wpływem na środowisko, ponadto też nie wykazują żadnych mankamentów jeśli chodzi o pracę silników. Przeciwnie, produkty Scania wyróżniają się efektywnością. Etanol jako paliwo Czas zatem na rozpropagowanie etanolu jako paliwa także wśród innych producentów pojazdów. Źródło: http://apollolimuzyny.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. strona www . Porównania drabiny jezdne , rankingi turbosprężarki, ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...