Choć jest to dodatek, który teoretycznie powinien być w każdym samochodzie, to często okazuje się, że dywaników akurat zabrakło, bo się zniszczyły albo z jakiegoś powodu poprzedni sprzedawca wyciągnął je z auta.
Dywaniki Dlaczego wspominamy o dywanikach w samochodzie? Pamiętajmy, że wsiadając z dworu prosto do auta, na swoich butach wnosimy nie tylko kurz czy błoto, ale również roztapiający się śnieg. Oznacza to, że na podłogę naszego auta spływać będzie woda, która wsiąka w tapicerkę, co nie tylko ją niszczy, ale może powodować powstanie brzydkiego zapachu i parowanie szyb. Położenie dywaników gumowych jest doskonałym sposobem na przechwycenie spływającej z butów wody. Dywaniki Dywaniki bardzo łatwo możemy przecież wyciągnąć z auta, aby wylać zbierającą się na nich wodę i śnieg. Dodatkowo, posiadanie dywaników znacznie poprawia też komfort jazdy pasażerów – położenie nogi na podłodze, na której nie ma dywanika też nie jest zbyt komfortowe dla nóg.
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto założyć dywaniki w aucie. Dywaniki Jeśli bowiem okaże się, że mamy jakieś dziury w podłodze, to spływająca przez podłogę woda może spowodować spięcia na kablach zaczepionych tuż pod podłogą, co w konsekwencji negatywnie wpłynie na działanie instalacji elektrycznej w samochodzie. Źródło: http://goodfellas-cars.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...