Wszyscy chyba pamiętamy moment, gdy koreańska marka w popłochu wynosiła się z polskiego rynku po tym jak ogólne zadłużenie koncernu sięgnęło zenitu, a jej szefowie okazali się, nieładnie rzecz ujmując, krętaczami. Daewoo Tacuma Szkoda, bo mielismy szansę na własny przemysł motoryzacyjny.
Jedną z pozostałości, obok popularnych Nexii czy Lanosów, jest Tacuma. To minivan, który został zaprojektowany przez Pininfarinę, zatem na pewno nie można mu odmówić eleganckiego wyglądu. Wnętrze koreańskiego auta przypadnie do gustu każdej rodzinie – mamy tu bowiem pięć oddzielnych foteli, które można dowolnie modyfikować pod względem ustawienia. Choć auto nie jest duże, to bardzo pozytywnie zaskakuje jego przestrzeń bagażowa. Daewoo Tacuma W bagażniku bez problemu znajdziemy miejsce dla bagaży dla dalekich wyjazdów.
Jak wygląda kwestia awaryjności? Cóż, niejako na pohybel przeciwnikom koreańskich aut, Tacuma jest bardzo wytrzymała. Dodatkowo, dobór części zamiennych ułatwia pokrewieństwo z różnymi modelami GM, jak również z innymi modelami Daewoo, których, swego czasu, sprzedało się w naszym kraju całe mnóstwo. Silniki są identyczne jak w Nubirze i Lanosie, zatem bez problemu obsłuży je każdy mechanik. Daewoo Tacuma Wadą jest brak diesla – w autach rodzinnych rzadko się to zdarza.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...