Piękny samochód, zaprojektowany niegdyś przez Ital Design dla…Jaguara. Daewoo Leganza Tak, to prawda! Stonowani Anglicy jednak odrzucili propozycje Włochów jako zbyt ekstrawagancką, by kilka lat później wypuścić takiego gniota jak oparty o Forda Mondeo X-Type. Wracając do Leganzy, aż dziw bierze, że to auto nie stało się rynkowym przebojem w naszym kraju. Samochody Daewoo święciły przecież triumfy – notowano rekordową sprzedaż Lanosów czy Matizów w latach 90. Daewoo Leganza Posiadać Leganzę to mogło być coś, zwłaszcza po tym, jak Koreańczycy otworzyli na Żeraniu swoją montownię- Leganza miała szansę stać się namiastką polskiego auta luksusowego.

Tak się jednak nie stało, mimo że auto było tańsze od konkurencji. Brak prestiżu marki ostatecznie pogrzebał szanse Leganzy na rynkowy sukces w Polsce. A Matiz i Lanos dalej szły jak woda.
Dzisiaj Leganzy można czasem zobaczyć jako taksówki. Daewoo Leganza Auta proste w konstrukcji a jednocześnie wygodne – to jest coś, o czym marzy każdy taksówkarz.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...