Swego czasu w naszym kraju panował swoisty boom na małe sedany. Dacia Logan W latach 90 długie kolejki chętnych ustawiały się przed salonami Fiata czy Daewoo – ludzie koniecznie chcieli kupować Lanosa w wersji sedan i Sienę. Wtedy, w cenie kilkunastoletniego VW mogli kupić całkiem nowe auto z gwarancją! Swoją drogą, miłość Polaków do sedanów w tamtym czasie to naprawdę ciekawe zjawisko. Dacia Logan Czyżbyśmy marzyli o limuzynach, ale nie było nas na nie stać?

Jednak ta miłość od pewnego czasu przygasła. Dowodem na to jest Dacia Logan, która w naszym kraju kojarzona jest z tandetą i kiepskim wykonaniem. Owszem, auto nie porywa wyglądem (ale powiedzmy sobie szczerze, niegdysiejszy hit sprzedaży, Fiat Siena, zdobywał równie wiele punktów co Logan w kategorii „pokraczność”). Dacia Logan Dodatkowo, cena nowej Dacii naprawdę kusiła – za te pieniądze można było kupić co najwyżej Fiata Pandę (auto przecież o wiele mniejsze i raczej nie nadające się do przewożenia rodziny i psa).

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...