Jeśli przejrzymy oferty sprzedaży popularnych aut na portalach z ogłoszeniami okaże się, że samochody te niezależnie od wieku maja zazwyczaj przebiegi oscylujące między wartościami 120-180 tys km. Czy należy bać się przebiegu? Czy naprawdę nie ma samochodów z przebiegami 300-400 tys. km? A może wszystkie, zamiast do sprzedaży, trafiły już na złom?
Tak naprawdę realne przebiegi są często dwu-, trzy-, -krotnie większe niż deklarowane na liczniku 165 tys.km. Dotyczy to szczególnie kombi z silnikiem Diesla, tak uwielbianych przez naszych rodaków. Czy należy bać się przebiegu? Ale czy duży przebieg to rzecz, jakiej należy się bać?

 

Odpowiedź na to pytanie brzmi: „Wszystko zależy od tego, jak poprzedni właściciel dbał o auto” Może się bowiem okazać, że w samochodzie, jaki ma za sobą prawie 300 tys. kilometrów, wymienione już zostały kluczowe elementy eksploatacyjne, takie jak np. turbosprężarka czy wtryskiwacze (koszt naprawy obu elementów może sięgnąć nawet 10 tys złotych!). Z kolei w autach które naprawdę przejechały 150 tys. km. Czy należy bać się przebiegu? Wszystkie te elementy mogą właśnie kwalifikować się do wymiany, a to oznacza koszty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania www.fantasywash.pl, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...