Od lat w Polsce ugruntowało się przekonanie, że auta znad Sekwany są złej jakości. Czy bać się aut francuskich? Czy naprawdę jest się czego bać?
Tak naprawdę, z autami francuskimi są dwa problemy, które tak naprawdę wynikają same z siebie. Po pierwsze, zaawansowanie techniczne, po drugie mała ilość mechaników, którzy potrafią sobie z tym poradzić. Pamiętajmy, że to właśnie Francuzi wprowadzali pierwsze innowacje do produkcji seryjnej takie jak choćby hydropneumatyczne zawieszenie (Citroen) lub uruchamianie samochodu za pomocą karty i przycisku (Renault Laguna II). Czy bać się aut francuskich? Niestety, jednym z kosztów postępu jest też podwyższona awaryjność.
Co warto zaznaczyć, francuskie auta pełne są skomplikowanych modułów elektronicznych, które w razie usterki wymagają specjalistycznej wiedzy. Jednak ryzyko napraw takich elementów tak naprawdę nie jest wyższe niż w przypadku aut innych marek. Przykro nam to mówić, ale to niestety mechanicy, którzy wolą łatwy zarobek w postaci prostych aut niemieckich, popsuli opinię o autach z Francji. Czy bać się aut francuskich? Oczywiście są na rynku modele mniej udane, jednak to zdarza się w przypadku każdej marki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania sklep-alkomaty.pl, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...