Osoby poszukujące vana dla rodziny często decydują się na jeden z produktów francuskiej myśli technicznej. Citroen Xsara Picasso kontra Renault Scenic Zobaczmy, który z nich jest lepszą inwestycją

 

Spójrzmy na wnętrze. Oba auta cechuje duża liczba schowków. Dodatkowo, fotele można dowolnie ustawiać, a w Picasso nawet obracać. Jednak nie każdemu przypadnie do gustu cyferblat z prędkościomierzem umieszczony nad konsolą środkową. Citroen Xsara Picasso kontra Renault Scenic W kwestii pojemności bagażnika, Picasso bije konkurenta na głowę

Patrząc na nadwozie, obydwa auta nie powinny mieć problemów z korozją. Nadwozia są ocynkowane, więc jeśli tylko znajdziemy jakiekolwiek plamki rdzy oznacza to, że auto było nieudolnie naprawione po jakiejś przygodzie. Jest to wielka przewaga „francuzów” nad autami z Japonii, które rdzewieją na potęgę.

W Citroenie dostępne są dwa diesle: 1.6 HDI i 2.0 HDI. Oba są godne polecenia, przy czym ten pierwszy jest zdecydowanie przeznaczony do spokojnej jazdy (uwaga, może mieć filtr FAP).
W Renault były 2 jednostki wysokoprężne: 1.9 DTI i 1.9 DCI. Ta pierwsza to typowy diesel na pompie, jednak tak stara konstrukcja może być już wyeksploatowana. Citroen Xsara Picasso kontra Renault Scenic Z kolei, 1.9 DCI miał problemy z trwałością panewek na wale korbowym.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...