Można zżymać się na dziwny wygląd, który nieco przypomina statek kosmiczny. Citroen C4 Można też narzekać na zbyt futurystyczne rozwiązania we wnętrzu, takie jak kierownica, w której obraca się tylko wieniec, a reszta pozostaje w bezruchu. Ale któż, jak nie Francuzi powinien wprowadzać takie innowacje?

Jeśli zapomnimy o tych wyszukanych dodatkach okaże się, że Citroen C4 to naprawdę udane auto. Szczególnie, jeśli pod maską pracuje jeden z niebywale oszczędnie obchodzących się z paliwem Diesli 1.6 HDI. Citroen C4 Komfort zawieszenia „cytryny” sprawi, że natychmiast zapomnicie o troskach dnia codziennego i dacie się porwać podróży.

Dlaczego C4 okazało się porażką? Bo to Francuz? Kiepskie tłumaczenie – bliźniaczy Peugeot 307 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Być może po prostu nie potrafiliśmy docenić innowacji designerów znad Sekwany. Citroen C4 Auto, trzeba przyznać, wygląda dosłownie odlotowo, a dla Polaków, wychowanych na Golfach i Octaviach, jakiekolwiek odstępstwa od reguły prostego, niemieckiego designu jawią się jako herezja.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...