To było auto Citroena, które stanowiło prawdziwy powiew świeżości w mało dotąd ciekawym segmencie kompaktów tej marki. Citroen C4 VTS Zastępujące Xsarę C4 wyposażone było w mnóstwo ciekawych dodatków, dzięki którym zdecydowanie wyróżniało się spośród swojej bezpośredniej konkurencji. Czy warto zdecydowac się na ten model?
C4 zostało bardzo rozpopularyzowane przez swoje liczne sukcesy w światowych rajdach samochodowych klasy WRC. Prowadząc kompaktowego Citroena, Sebastian Loeb wygrywał coraz to kolejne konkurencje, dzięki którym stał się jednym z najbardziej wygrywających kierowców na świecie. Wariant  VTS ma w założeniu stanowić nawiązanie do rajdowej historii francuskiej marki. We wnętrzu zasiądziemy w quasi-kubełkowych fotelach, a z zewnątrz sportową wersję bardzo odróżnia zawieszony nad tylną szybą spoiler, a także dodatkowe wloty powietrza w zderzakach, które możemy zobaczyć z przodu. Citroen C4 VTS
Nie każdemu jednak spodoba się design wnętrza C4. Dobrym przykładem jest kierownica, której część środkowa pozostaje…nieruchoma, a kręci się tylko sam jej wieniec. Prędkościomierz umieszczony jest w miejscu, gdzie w wielu autach zazwyczaj są kratki wentylacyjne, przez co zapewnia zerową widoczność pod słońce.
Jaki silnik wybrać? Dobrym pomysłem jest 180-konny motor 2.0. Citroen C4 VTS Tak naprawdę jednostce tej, oprócz całkiem sporego zużycia paliwa (które w mieście wynieść może nawet 15l na „setkę”), ciężko cokolwiek zarzucić. Źródło: http://best-cars.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...