Tak krzywdzący dla tej skądinąd całkiem udanej marki stereotyp jest wciąż żywy w polskim społeczeństwie. BMW jeździ mafia? Choć w 2014 nie mówi się już tyle o mafii co dawniej, stereotyp „cwaniaka w BMW” wciąż pokutuje wśród naszych rodaków.

 

Niesamowite historie o BMW posiadanych przez polską mafię powstały w latach 90, kiedy rzeczywiście mało kto mógł sobie pozwolić na zakup takiego samochodu. Oprócz zaporowych cen w salonie (które często były jeszcze podawane w…markach niemieckich), zakup BMW w naszym kraju blokowały też ogromne cła przywozowe na samochody z Zachodu (praktycznie brak było „beemek” z polskiego salonu). BMW jeździ mafia? W tamtym czasie faktycznie tylko gangsterzy mogli sobie pozwolić na zakup takiego auta.
Dziś sytuacja się zmieniła – najtańsze BMW można kupić już za kilka tysięcy złotych. Modele, które wyglądają groźnie (jak seria 7 o typoszeregu E38) kosztują w granicach 20 tys złotych, co jest zdecydowanie kwotą na jaką może sobie pozwolić przeciętny Polak.

 

A co z członkami mafii? Cóż, podobno teraz jeżdżą Audi…A jeśli chodzi o „cwaniaków w BMW” – b BMW jeździ mafia? ardzo często są to po prostu młodzi mężczyźni, nie mający zazwyczaj nic wspólnego z grupami przestępczymi, którzy wręcz przesadnie wykorzystują moc tych samochodów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania remonty sklepów warszawa, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...