Niegdyś w sferze marzeń, dziś oba auta można mieć za około 20 tysięcy złotych. BMW 3 E46 kontra Mercedes C-Klasa W203 Które z nich jest lepszą propozycją?

Oba auta zasługują raczej na miano lifestyle’owych niż rodzinnych. BMW jest nieco szersze, dzięki czemu pasażerowie mają trochę więcej komfortu. Z kolei Mercedes ma trochę więcej przestrzeni w bagażniku. Na szczęście, w przypadku obu tych aut nie powinno być problemu ze spakowaniem walizek 4 osób. Zarządzamy zatem remis.

Uwaga – Mercedes…rdzewieje! Jakkolwiek dziwnie to nie brzmi. BMW 3 E46 kontra Mercedes C-Klasa W203 Niestety, od pewnego czasu jakość blach stosowanych przez producenta aut z gwiazdą woła o pomstę do nieba. BMW, o ile tylko nie było niedbale naprawione, raczej nie będzie miało problemów ze rdzą.

Porównujemy podstawowe silniki diesla – 2.0 D (136 KM) w BMW i 200 CDI (122 KM). Mercedes tradycyjnie boryka się z problemami w układzie wtryskowym. Z kolei w BMW posłuszeństwa odmówić może pompa wtryskowa produkcji Boscha. BMW 3 E46 kontra Mercedes C-Klasa W203 Na szczęście mechanicy w miarę dobrze znają oba silniki więc nie ma ryzyka długich przestojów.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. www.fleetcorp.pl/bielsko-biala/. Porównania Wypożyczalnia samochodów , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...