W naszym kraju ten samochód jest zupełnie niesłusznie owiany dosyć złą sławą. BMW 3 E36 Na szczęscie, wersja cabrio zdołała się od tego uchować.
Swego czasu, BMW “trójka” było jednym z najpopularniejszych aut wśród amatorów mocnych wrażeń za kierownicą. Działo się tak, ponieważ auto oferowało naprawdę doskonałe osiągi, co przy niewielkiej masie własnej sprawiało, że faktycznie tym samochodem można było poszaleć. A jeśli dodamy do tego tylny napęd, który pozwalał na pokonywanie każdego zakrętu bokiem, to mamy gotową odpowiedź na to, dlaczego większość aut z typoszeregu E36 jest dziś w opłakanym stanie.
Czy zatem wogóle warto rozpoczynać poszukiwania tego samochodu? BMW 3 E36 Zdecydowanie tak, choćby dlatego, że wariant kabriolet, podobnie jak wersja kombi, zdołał uchować się od amatorów “upalania pod marketem”. Pamiętajmy jednak, że o ile cena podstawowej wersji BMW E36 będzie dosyć niewielka, o tyle znalezienie zadbanego kabrioleta potrafi naprawdę uderzyć po kieszeni. Dodatkowo, nie będzie to łatwe ponieważ kabrioletów wyprodukowano znacznie mniej niż sedanów czy kombi. Ale przy odrobinie szczęścia być może uda nam się znaleźć wymarzone auto. BMW 3 E36 Szczególnie polecamy wersje wyposażone w rzędowe “szóski”, które zapewnią świetne wrażenia z jazdy. Źródło: http://ford-parts.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...