Wielu sprzedawców, licząc na niewiedzę kupujących, stara się „wypicować” auto do granic możliwości, by wywrzeć jak najlepsze pierwsze wrażenie. Błyszczący lakier to nie wszystko Nie dajmy się zwieść!

 

Jeśli jedziemy oglądać kilkuletnie auto, miejmy świadomość, że na miejscu raczej nie zastaniemy samochodu w stanie fabrycznym. Jest rzeczą zupełnie normalną, że auto ma jakieś ślady użytkowania (chyba, że przez ten czas stało nieruszane, ale wtedy też cena będzie odpowiednio wyższa). W przypadku jednak gdy lakier lśni jak nowy, podobnie komora silnika czy wnętrze, nie dajmy się ponieść emocjom! Błyszczący lakier to nie wszystko Przeciwnie, sprawdzajmy takie auto tak dokładnie jak każde inne.

Wielu sprzedawców argumentuje doskonały stan faktem, iż auto ma wyjątkowo mały przebieg. Cóż, jest to możliwe, jednak oznacza to, że auto było bardzo poważnie uderzone i naprawa trwała długo lub auto ma jakieś wady fabryczne, które uniemożliwiają normalną eksploatację. Dlatego – klapki z oczu i na chłodno podchodźmy do każdego samochodu! Błyszczący lakier to nie wszystko Sprzedawcy doskonale wiedzą kiedy mają do czynienia z laikiem – nie cofną się przed niczym, aby tylko móc sprzedać swój produkt.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...