Na polskim rynku ogromnym zainteresowaniem cieszą się samochody bezpośrednio od właściciela. Auto z prywatnych rąk – czy warto? Właściwie idealną sytuacją jest przypadek, gdy kupujemy auto od pierwszego, jedynego kierowcy.

 

A jak jest w praktyce? Cóż, zakup auta od właściciela ma szereg zalet. Jeśli trafimy na osobę uczciwą, mamy spore szanse dowiedzieć się o tym jak auto się sprawowało przez ten czas. Wielu właścicieli z chęcią przekaże rachunki za naprawy oraz szczegółowo opisze czynności jakie wykonało przy aucie. Auto z prywatnych rąk – czy warto? Oprócz tego, patrząc na właściciela możemy na swój sposób ocenić, jak dbał o auto. Jeśli mamy do czynienia z osobą niechlujną, istnieje duża szansa, że samochód jest równie zaniedbany. Nie dajmy się jednak zwieść – elegancko wyglądający człowiek mógł równie dobrze nie dbać o auto.
Dodatkowo, udajmy się koniecznie na przejażdżkę z właścicielem. Auto z prywatnych rąk – czy warto? Uzyskamy w ten sposób wiedzę o tym, jak auto było eksploatowane – zobaczymy jego styl jazdy oraz sposób dbałości o samochód.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...