Wiele ogłoszeń zawiera dopisek o poprzednim właścicielu, mający wywołać w potencjalnym kupcu wrażenie, że taka osoba naprawdę dbała o samochód. Auto po starszym panu/kobiecie itp. A jak jest naprawdę?

Przede wszystkim często bywa tak, że samochodem, który zarejestrowany był na starszego mężczyznę, tak naprawdę jeździł…jego nastoletni wnuk. To dosyć powszechna praktyka stosowana z uwagi na wysokie stawki ubezpieczeniowe dla młodych kierowców. Oczywiście nie powinno to skreslać auta, bowiem młodzi mężczyźni często traktują samochody jak oczko w głowie i o nie dbają.
Z drugiej strony, co jeśli naprawdę jeździł starszy pan? Auto po starszym panu/kobiecie itp. Absolutnie nie powinno to zmniejszać naszej czujności. W takim aucie prawdopodobnie będzie bardzo zużyte sprzęgło lub skrzynia biegów, a silnik może cierpieć na chroniczne niedogrzanie z uwagi na ciągłą jazdę na krótkich dystansach.
A co z kobietami? Cóż, to temat dość drażliwy, jednak nie zapominajmy że przedstawicielki płci pięknej raczej rzadko dbają o auto tak jak o swoje mieszkanie, traktując je raczej jako szafę. Auto po starszym panu/kobiecie itp. Bądźmy zatem przygotowani na bałagan w środku, poobcieraną karoserię, czy przymulony silnik (ciągła jazda na wysokich biegach przy niewielkich prędkościach).

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...