Fascynacja Ameryką to w naszym kraju rzecz powszechna. Auta zza Oceanu – czy warto? To zjawisko pojawia się również na rynku aut z drugiej ręki, gdzie sporo jest ofert aut sprowadzonych z USA.

 

Na początek, warto przemyśleć, dlaczego mielibyśmy zainteresować się samochodem zza Wielkiej Wody. Otóż skorzystanie z takiej oferty to często gratka dla koneserów, gdyż daje szansę na zakup nietuzinkowego auta, jakie nigdy nie było dostępne w Europie. Dodatkowo, samochody sprowadzane z USA zazwyczaj posiadają dośc bogate wyposażenie. Auta zza Oceanu – czy warto? Automatyczna klimatyzacja, skórzana tapicerka czy skrzynia biegów „automat” to zazwyczaj standard.

 

Pamiętajmy jednak, że sprowadzenie auta zza Oceanu to spory koszt. Aby handlarz mógł zarobić na takiej operacji, samochód z USA musiał być bardzo tani, co najczęściej oznacza kiepski stan techniczny lub „przygody” wypadkowe. Auta zza Oceanu – czy warto? Zatem – jeśli chcemy kupić auto świeżo sprowadzone z USA, dokładnie je sprawdźmy pod względem technicznym oraz pod kątem jego historii wypadkowości.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania wypełnianie zmarszczek warszawa, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...